Dit product heeft nog geen prijsgeschiedenis.
Mis niets en stel nu al een prijsalarm in.
Passende prijs?
Naar de shopPrijs te hoog?
De INOSIGN Glazen tafel MILLER is een stijlvolle en moderne ronde eettafel die perfect past in diverse interieurstijlen. Met een diameter van 100 cm biedt deze tafel voldoende ruimte voor gezellige diners met vrienden en familie. Het tafelblad is vervaardigd uit hoogwaardig glas, wat niet alleen zorgt voor een elegante uitstraling, maar ook eenvoudig te onderhouden is.
De tafel heeft een prachtige eikenkleur die een warme en natuurlijke sfeer toevoegt aan je eetruimte. Met een hoogte van 75 cm en een diepte van 75 cm is de MILLER tafel ideaal voor zowel kleine als grotere ruimtes. De dikte van het tafelblad bedraagt 0,7 cm, wat bijdraagt aan de slanke en moderne look van het meubel.
De combinatie van het glazen blad en de eikenkleurige onderstel zorgt voor een verfijnde uitstraling die zowel tijdloos als trendy is. Deze tafel is niet alleen een functioneel meubelstuk, maar ook een echte eyecatcher in je interieur. Creëer een uitnodigende eetomgeving met de INOSIGN Glazen tafel MILLER en geniet van de vele voordelen die deze tafel te bieden heeft.
Een design bedenken en daarna de materialen zoeken? Bij Tolhuijs doen we dat anders. Wij kijken eerst welke materialen wij kunnen gebruiken en maken daarna een ontwerp. Bij Tolhuijs worden de meubels gemaakt van restmaterialen van verschillende bedrijven... meer weergeven
Het spijt ons!
Helaas konden we geen producten vinden voor de door u geselecteerde filters.
Verwijder één of meerdere filters om producten te zien.
Een design bedenken en daarna de materialen zoeken? Bij Tolhuijs doen we dat anders. Wij kijken eerst welke materialen wij kunnen gebruiken en maken daarna een ontwerp. Bij Tolhuijs worden de meubels gemaakt van restmaterialen van verschillende bedrijven.
Zo worden de Heras hekwerken gebruikt voor de Fency, gebruikte lashaspels voor de Spool, en worden er miljoenen poedercoat haakjes gebruikt voor ons nieuwste product: de Hook’d! De producten zijn kwalitatief van hoge waarden en wij voorkomen dat het materiaal minder kwaliteit krijgt door het uit het recycleproces te halen en verminderen wij hierdoor co2-uitstoot. Daarnaast worden de producten gemaakt in (jeugd)gevangenissen waardoor wij de gedetineerden óók een tweede kans gunnen. Wij bieden hen een opleiding aan, faciliteren werkervaring, en creëren zo een kleinere afstand tot de arbeidsmarkt en succesvollere reïntegratie! Twee duurzame vliegen in één klap!