Dit product heeft nog geen prijsgeschiedenis.
Mis niets en stel nu al een prijsalarm in.
Passende prijs?
Naar de shopPrijs te hoog?
De totale beoordeling van meubelo.nl is gebaseerd op de recensies van onze shop-partners.
De VANDANA salontafel is een stijlvolle en functionele toevoeging aan jouw interieur. Met een afmeting van Lengte: 120 cm, Hoogte: 42,5 cm, Diepte: 60 cm biedt deze tafel niet alleen een prachtig design, maar ook praktische opbergruimte. De tafel is vervaardigd uit witgelakt MDF, wat zorgt voor een glanzend en modern uiterlijk. De combinatie van strakke vormen en een trendy uitstraling maakt het een perfecte keuze voor elke woonkamer.
Deze salontafel beschikt over vier kasten en één lade, waardoor je voldoende ruimte hebt om jouw spullen georganiseerd op te bergen. De lade heeft een maximaal draagvermogen van 5 kg, terwijl de totale maximale belasting van de tafel 50 kg bedraagt. Dankzij het innovatieve soft-close systeem sluiten de deuren en lade zachtjes en geruisloos, wat de levensduur van het meubel ten goede komt.
Een bijzonder kenmerk van de VANDANA salontafel is de ingebouwde meerkleurige LED-verlichting, die eenvoudig te bedienen is met een afstandsbediening. Dit voegt niet alleen sfeer toe aan jouw ruimte, maar maakt het ook mogelijk om de verlichting aan te passen aan jouw stemming. De greeploze handgrepen zijn elegant geïntegreerd in het ontwerp, wat bijdraagt aan de moderne uitstraling van de tafel.
Met de VANDANA salontafel haal je niet alleen een praktisch meubel in huis, maar ook een stijlvol statement dat jouw interieur compleet maakt.
Een design bedenken en daarna de materialen zoeken? Bij Tolhuijs doen we dat anders. Wij kijken eerst welke materialen wij kunnen gebruiken en maken daarna een ontwerp. Bij Tolhuijs worden de meubels gemaakt van restmaterialen van verschillende bedrijven... meer weergeven
Het spijt ons!
Helaas konden we geen producten vinden voor de door u geselecteerde filters.
Verwijder één of meerdere filters om producten te zien.
Een design bedenken en daarna de materialen zoeken? Bij Tolhuijs doen we dat anders. Wij kijken eerst welke materialen wij kunnen gebruiken en maken daarna een ontwerp. Bij Tolhuijs worden de meubels gemaakt van restmaterialen van verschillende bedrijven.
Zo worden de Heras hekwerken gebruikt voor de Fency, gebruikte lashaspels voor de Spool, en worden er miljoenen poedercoat haakjes gebruikt voor ons nieuwste product: de Hook’d! De producten zijn kwalitatief van hoge waarden en wij voorkomen dat het materiaal minder kwaliteit krijgt door het uit het recycleproces te halen en verminderen wij hierdoor co2-uitstoot. Daarnaast worden de producten gemaakt in (jeugd)gevangenissen waardoor wij de gedetineerden óók een tweede kans gunnen. Wij bieden hen een opleiding aan, faciliteren werkervaring, en creëren zo een kleinere afstand tot de arbeidsmarkt en succesvollere reïntegratie! Twee duurzame vliegen in één klap!