Passende prijs?
Naar de shopPrijswekker instellen
De Louis Poulsen Enigma 425 hanglamp in zwart is een meesterwerk van de Japanse ontwerper Shoichi Uchiyama, die deze lamp in 2003 heeft ontworpen. Deze hanglamp combineert functionaliteit met een verfijnde esthetiek, waardoor het een perfecte aanvulling is voor zowel moderne als klassieke interieurs.
De Enigma 425 is vervaardigd uit hoogwaardig materiaal en heeft een elegante, organische vorm die zorgt voor een sfeervolle verlichting. De lamp verspreidt een zacht, diffuus licht dat een warme ambiance creëert in elke ruimte. Met een diameter van 42,5 cm is deze lamp ideaal voor boven de eettafel, in de woonkamer of als statement piece in een hal.
De zwarte kleur van de lamp geeft een tijdloze uitstraling en maakt het eenvoudig om te combineren met andere kleuren en stijlen in je interieur. De unieke vorm van de Enigma 425 zorgt ervoor dat het licht op een bijzondere manier wordt verspreid, wat bijdraagt aan de sfeer in de ruimte.
Met de Louis Poulsen Enigma 425 hanglamp haal je niet alleen een functioneel verlichtingsobject in huis, maar ook een kunstwerk dat de aandacht trekt. Deze lamp is perfect voor wie op zoek is naar een combinatie van design en functionaliteit, en is een uitstekende keuze voor elke moderne woning.
