Dit product heeft nog geen prijsgeschiedenis.
Mis niets en stel nu al een prijsalarm in.
Passende prijs?
Naar de shopPrijswekker instellen
De Eetkamertafel Stockholm Deens Ovaal 240 cm is een prachtige aanvulling voor jouw eetkamer, waar stijl en functionaliteit samenkomen. Deze tafel, met een ovale vorm, biedt niet alleen voldoende ruimte voor het hele gezin, maar creëert ook een gezellige sfeer tijdens diners met vrienden en familie. Het Scandinavische design is tijdloos en past perfect in diverse interieurstijlen, van modern tot landelijk.
Gemaakt van hoogwaardig materiaal, is de tafel zowel duurzaam als gemakkelijk te onderhouden. De natuurlijke uitstraling van het hout zorgt voor een warme ambiance, terwijl de strakke lijnen en het minimalistische ontwerp de tafel een eigentijdse uitstraling geven. Met een lengte van 240 cm biedt deze tafel voldoende ruimte voor meerdere stoelen, waardoor je altijd genoeg plek hebt voor gasten.
De kleur van de tafel is neutraal, waardoor deze eenvoudig te combineren is met verschillende kleuren en stijlen van stoelen en accessoires. De ovale vorm bevordert een informele en uitnodigende sfeer, ideaal voor lange avonden aan tafel. Met de Eetkamertafel Stockholm haal je niet alleen een functioneel meubel in huis, maar ook een stijlvol statement dat elke eetruimte verrijkt.

Rivièra Maison heeft een visie die een idee is met de kracht om werkelijkheid te worden. Het idee is om een internationaal succesvol interieurmerk neer te zetten. Een merk met een sterke beleving, waar genieten een zeer belangrijk aspect is en waar je helemaal jezelf kunt zijn, want home is where you can be you. Rivièra Maison wil graag een interieurmerk aanbieden waar een breed publiek een ‘feel good’ associatie mee heeft. Exclusiviteit, sfeer en service zijn daarbij de kernwaarden. Hoe ziet de toekomst eruit? Rivièra Maison wil uitgroeien tot een sterk merk en tot één van de meest gewaardeerde ondernemingen op het gebied van interieur, waar dan ook ter wereld. Exclusiviteit is mogelijk door de gehele collectie – meer dan 3.000 producten – zelf te ontwerpen. Inspiratie en ideeën zijn er bij de ‘man achter Rivièra Maison’ Henk Teunissen in overvloed en worden opgedaan in grote wereldsteden maar ook in de landelijke Provence. Een collectie neerzetten die warmte uitstraalt en exclusief is, blijft één van de pijlers van Rivièra Maison. Een absolute voorwaarde is dat de producten sfeer uitstralen. Sfeer die ook terug te vinden is in de winkels. Daarom is een team van stylisten continu bezig de winkels sfeervol in te richten om jou als klant inspiratie te geven. Elke week komen er nieuwe producten bij en acht keer per jaar wordt de collectie en dus ook hun aanbod vernieuwd.