Passende prijs?
Naar de shopPrijswekker instellen
De To the South® Draadpennen zijn speciaal ontworpen voor het bevestigen van de perimeterdraden van Gardena robotmaaiers. Met een verpakking van maar liefst 400 stuks ben je verzekerd van voldoende haringen om jouw robotmaaier optimaal te laten functioneren. Deze draadpennen zijn essentieel voor het creëren van een duidelijke afbakening van het maaigebied, zodat je robotmaaier efficiënt en veilig zijn werk kan doen.
Gemaakt van hoogwaardig materiaal, zijn deze haringen duurzaam en bestand tegen verschillende weersomstandigheden. De stevige constructie zorgt ervoor dat de pennen goed in de grond blijven zitten, zelfs bij winderige omstandigheden. De To the South® Draadpennen zijn eenvoudig te plaatsen en kunnen snel in de grond worden gestoken, wat het installatieproces van je robotmaaier aanzienlijk versnelt.
Met een lengte die perfect is voor de meeste tuinen, bieden deze pennen een betrouwbare oplossing voor het bevestigen van de perimeterdraden. Of je nu een kleine of grote tuin hebt, deze haringen zijn een onmisbaar onderdeel van jouw robotmaaier setup. Zorg ervoor dat je robotmaaier altijd binnen de juiste grenzen blijft met de To the South® Draadpennen, zodat je kunt genieten van een perfect gemaaid gazon zonder zorgen.
