Passende prijs?
Naar de shopPrijswekker instellen
De Perel Luchtslanghaspel is een onmisbaar hulpmiddel voor elke klusser en professional die werkt met luchtcompressoren. Dit zelfoprollende luchtslanghaspel biedt een maximale druk van 20 bar (290 psi) en is uitgerust met een slang van 15 meter, waardoor je voldoende bewegingsvrijheid hebt tijdens je werkzaamheden.
Met de mogelijkheid tot plafond-, voet- of muurmontage is deze luchtslanghaspel uiterst veelzijdig en past hij in elke werkruimte. De robuuste constructie en de opvallende rode kleur zorgen ervoor dat de haspel niet alleen functioneel is, maar ook een stijlvolle toevoeging aan je werkplek vormt. De zelfoprollende functie garandeert dat de slang altijd netjes en veilig opgeborgen is, wat bijdraagt aan een opgeruimde werkomgeving.
De Perel Luchtslanghaspel is ontworpen voor gebruiksgemak en efficiëntie. Dankzij het slimme ontwerp hoef je je geen zorgen te maken over knopen of verstrikkingen in de slang. Dit product is ideaal voor zowel hobbyisten als professionals die regelmatig met luchtcompressoren werken. Met deze luchtslanghaspel ben je verzekerd van een betrouwbare en duurzame oplossing voor al je luchtcompressorbehoeften.
