Passende prijs?
Naar de shopPrijswekker instellen
Het Serax Surface Waterglas is een prachtig product dat de essentie van de natuur in jouw huis brengt. Ontworpen door de bekende chef-kok Sergio Herman, biedt dit waterglas niet alleen functionaliteit, maar ook een esthetische meerwaarde aan jouw tafelsetting. Met een inhoud van 0,15 liter is het glas perfect voor het serveren van water, sap of andere dranken.
De unieke vormgeving van het Surface Waterglas doet denken aan de golven van de zee en de textuur van de duinen, waardoor het een ideale aanvulling is voor zowel casual als formele gelegenheden. Het glas is vervaardigd uit hoogwaardig materiaal, wat zorgt voor een duurzame en elegante uitstraling. De natuurlijke kleuren en de organische vormen maken het servies een ware eyecatcher op jouw tafel.
Met een set van vier glazen ben je goed voorbereid voor een gezellige avond met vrienden of familie. De veelzijdigheid van het Serax Surface servies maakt het mogelijk om het glas te combineren met andere items uit de collectie, zodat je een harmonieuze en stijlvolle tafel kunt creëren. Voeg een vleugje natuur toe aan jouw eetervaring met het Surface Waterglas en geniet van de perfecte balans tussen functionaliteit en design.
